Kino niezależne

Kino niezależne

"1812 When Hell Freezes Over" Połączenie thrillera i dramatu wojennego, którego akcja dzieje się podczas odwrotu Napoleona z pod Moskwy, w 1812 roku.

 

 

Ostatni Taniec. Krótkometrażowa fabuła, jaką zrealizowaliśmy z okazji 1-szego listopada. (Nek)romantyczna refleksja na temat tego, że najistotniejsze rzeczy w naszym życiu, często przychodzą niespodziewanie.

 

 

 

"The Legend of the Dragon Company" - Film promocyjny do niezależnej produkcji z gatunku Fantasy, jaką planujemy zrealizować w koprodukcji amerykańskiej, wspólnie z firmą Wonderphil Entertainment. Zobacz zdjęcia z planu.

 

 

"Ułani - Dzieje II pułku". - Krótki, niezależny film kostiumowy, zrealizowany w 2013 roku. Zobacz zdjęcia z planu.

 

 

 

"Szabla i Koń". Film promocyjny do fabularyzowanego serialu dokumentalnego o historii polskiego oręża, według scenariusza Jacka Komudy. Realizowane wspólnie z Black Stork Studio. Zobacz zdjęcia z planu.

 

 

"Dawno Temu w Iłzy'. Nasz pierwszy, jeszcze całkowicie amatorski film fabularny, który powstał całkowicie z własnych środków i za który otrzymaliśmy nagrodę, w Stanach Zjednoczonych, na New York International Independent Film and Video Festival, za najlepszy zagraniczny film przygodowy, w 2010 roku. Realizowany wspólnie z Black Stork Studio. Zobacz zdjęcia z premiery. Zobacz zdjęcia z rozdania nagród.

 

Idź do góry